VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY – O NÁS

Jsme česká firma zabývající se tvorbou virtuálních prohlídek a jiných virtuálních prezentací. Našim hlavním zaměřením je tvorba virtuálních prohlídek nejvyšší kvality a fotografická činnost. Kvalitní vybavení a dlouholeté zkušenosti nejen na českém trhu zhodnocujeme při vytváření profesionální virtuálních prohlídek. Pokud hledáte dodavatele virtuálních prohlídek, který nezná slovo "neumíme" pak jste na správné adrese. Neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi prokonzultujeme výjimečné požadavky nebo individuální nacenění virtuální prohlídky.

 

Technologie

Stavíme na bohatých zkušenostech na trhu s virtuálními prohlídkami a využíváme drahé, nejmodernější technologie. Za pomoci nejnovějších standardů zpracujeme Vaše nápady bez kompromisů a v krátkém dodacím čase. V našem portfoliu najdete virtuální prohlídky a prezentace u nichž bylo využito kódování pomocí něhož přinášíme klientům možnost zrealizovat jakékoliv přání. Od zobrazení videa ve virtuální prohlídce po letecké záběry s možností zhlédnout virtuální prohlídku z ptačí perspektivy.

 

Cíl

Našim cílem je maximální spokojenost zákazníků a přínos naší práce pro klienty. Ze zkušenosti víme, že námi vytvořené virtuální prohlídky plní skvěle jejich požadovaný účel a pomáhají klientům při získávání zákazníků a prezentaci jejich prostor. Individuální řešení na míru je pro nás samozřejmostí stejně jako bezplatná konzultace a vstřícný přístup k jakémukoliv netradičnímu požadavku.

 

Naši lidé

O úspěšnou realizaci virtuálních prohlídek a bezproblémový chod zakázky se stará mladý kolektiv lidí, kteří Vám ochotně vyjdou vstříc. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoliv dotazem prostřednictvím telefonu, emailu nebo kontaktního formuláře.

 

Výhody oproti konkurenci


 

Máte dotaz? Kontaktujte nás, rádi Vaše dotazy zodpovíme.
Vaše jméno:
Váš e-mail: *
Vaše zpráva: *
Opište kód:*Captcha code
* Povinné údaje

Ing. Ondřej Getzel | produkce
m. +420 605 733 674
e. getzel@virtualni-prohlidka.eu

Petra Pucherová | obchod
m. +420 607 606 172
e. getzel@virtualni-prohlidka.eu

Adresa:
Chelčického 2
56802 Svitavy
IČO: 75315424
(mapa google) (mapa seznam)