VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY HOTELU APLAUS

Hotel Aplaus – Virtuální Prohlídky

Virtuální prohlídky na stránkách hotelu Aplaus Litomyšl.

Hotel Aplaus v Litomyšli vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle. Propojení a dialog bohaté historie se současností se staly mottem hotelu Aplaus. Zatímco architektura připomíná pět set let dlouhou historii měšťanských domů, jedinečný a moderní design hotelu Aplaus nabízí hostům nevšední zážitek, pohodlí a kvalitu. Právě vybavení interiérů odráží zájem majitelů hotelu Aplaus o současné umění a design.

Hotel nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech ve světovém standardu. Každý z pokojů hotelu je jedinečný, navržen se smyslem pro detail, celek a současné trendy. Ke čtyřhvězdičkovému standardu také patří pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Možnost parkování před hotelem nebo u Klášterních zahrad na ulici Zámecká.

Hotel je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi. Široký výběr jídel světové i tradiční české kuchyně poskytuje pestrou nabídku. Restaurace uspokojí i milovníky vína. Vinotéka našla své místo v kamenném sklepení hotelu, které lahvím poskytuje dobré klima.

Hotel Aplaus má strategickou polohu. Minuty chůze dělí hotelové hosty od míst, která stojí za to vidět. Mezi ně patří renesanční zámek a jeho areál, který byl v roce 1999 zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Právě tady se vždy na začátku léta koná prestižní Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl, který k městu neodmyslitelně patří více než půlstoletí a je největší kulturní událostí roku. 

Litomyšl ale není jen městem, kudy prošly dávné dějiny. Příznivci moderního umění tu mohou obdivovat například velmi kvalitní moderní architekturu předních českých tvůrců a kroky návštěvníků mohou vést i do několika galerií současného umění. 

Litomyšl je také městem sportu, nechybí tu dobré podmínky pro tenis, plavání, squash nebo atletiku. Cyklisté mohou využít řady zajímavých tras do okolí, stejně tak jako turisté.

 

Virtuální Prohlídky Exteriéru a Interiéru Hotelu

Virtuální Prohlídka Apartmánu Smetana Virtuální Prohlídka Apartmánu Dobromila Virtuální Prohlídka Pokoje DeLuxe Virtuální Prohlídka Wellness

Virtuální Prohlídka Apartmánu Smetana

 

Virtuální Prohlídka Apartmánu Dobromila

 

Virtuální Prohlídka Pokoje Deluxe

 

Virtuální Prohlídka Wellness

 

Virtuální Prohlídka Cafe-baru Muuza Virtuální Prohlídka Restaurace Bohém Virtuální Prohlídka Salónku Virtuální Prohlídka Recepce

Virtuální Prohlídka Cafe-baru Muuza

 

Virtuální Prohlídka Restaurace Bohém

 

Virtuální Prohlídka Salónku

 

Virtuální Prohlídka Recepce

 

Virtuální Prohlídka Venkovní Terasy Virtuální Prohlídka Exteriéru    

Virtuální Prohlídka Venkovní Terasy

 

Virtuální Prohlídka Exteriéru

 

 

 

 

 

 

Virtuální Prohlídky – Reference