VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY HOTELU GRUND RESORT

Hotel Grund Resort Golf&Ski – Virtuální Prohlídky

Virtuální prohlídky na oficiálních stránkách hotelu Grund Resort.

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou.

Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Hostům poskytuje kvalitní a příjemné ubytování s veškerým pohodlím a přitom je citlivě zasazen do krajiny. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti.

Čtyřhvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování s příjemnou atmosférou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry. Restaurace s výhledem na rozmanitou krajinu a golfové hřiště je otevřená hotelovým hostům, golfistům, turistům a návštěvníkům z okolí. Nabízí mezinárodní kuchyni i krajové zejména krkonošské speciality a sezónní pokrmy připravované z kvalitních čerstvých surovin.

Součástí resortu je nové 18jamkové golfové hřiště s prvotřídním zázemím. Hru na hřišti s výhledem na krkonošská panoramata je možné si vychutnat ve společnosti přátel nebo pod dohledem profesionálního trenéra z PGA.

V hotelu je možné uspořádat firemní i soukromé akce: konference, jednání, školení, meetingy, teambuildingy, svatby, narozeniny, výročí a jiné rodinné oslavy.

Členitá podkrkonošská krajina v okolí resortu nabízí nepřeberné množství relaxace a aktivního odpočinku. V zimních měsících je ideálním místem pro lyžování na sjezdovkách či běžkách. V letním období se kromě golfu návštěvníci mohou věnovat jízdě na koni, koupání, cyklistice nebo pěší turistice.

 

Virtuální Prohlídky Interiéru a Exteriéru Hotelu

Virtuální Prohlídka Apartmánu DeLuxe Virtuální Prohlídka Pokoje Standart Virtuální Prohlídka Bazénu Virtuální Prohlídka Vířivky

Virtuální Prohlídka Apartmánu DeLuxe

 

Virtuální Prohlídka Pokoje Standart

 

Virtuální Prohlídka Bazénu

 

Virtuální Prohlídka Vířivky

 

Virtuální Prohlídka Haly a Recepce Virtuální Prohlídka VIP Meeting Room Virtuální Prohlídka Members Club Virtuální Prohlídka Conference Room

Virtuální Prohlídka Haly a Recepce

 

Virtuální Prohlídka VIP Meeting Room

 

Virtuální Prohlídka Members Club

 

Virtuální Prohlídka Conference Room

 

Virtuální Prohlídka Restaurace Virtuální Prohlídka Baru Virtuální Prohlídka Venkovního Posezení Virtuální Prohlídka Golfového Hřiště

Virtuální Prohlídka Restaurace

 

Virtuální Prohlídka Baru

 

Virtuální Prohlídka Venkovního Posezení

 

Virtuální Prohlídka Golfového Hřiště

 

 

Virtuální Prohlídky – Reference