VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY HOTELU LIŠEŇSKÝ DVŮR

Hotel Hotel Lišeňský Dvůr – Virtuální Prohlídky

Virtuální prohlídky na oficiálních stránkách hotelu Lišeňský Dvůr.

Hotel se nachází v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, uprostřed Českomoravské vysočiny. Leží na jižním úbočí známého Buchtova kopce (810 mnm), v místě s mimořádně čistým a svěžím vzduchem (ne náhodou je na Buchtově kopci zřízeno vyhlášené sanatorium pro léčbu respiračních chorob).

Hotel Lišeňský Dvůr je součástí areálu o rozloze 15 000 m2 s velkým uzavřeným zatravněným dvorem a vlastním rybníkem. Je vzdálen cca 1 km od nejbližší zástavby vesnice Líšná a nabízí tak mimořádnou míru soukromí, využitelného k naprosto nerušené relaxaci.

Budova hotelu pochází z 16. století, kdy byl hotel postaven novoměstským šlechticem. V současné době je architektonicky citlivě zrekonstruován a spojuje tak půvab dob dávno minulých s komfortem doby současné.

Hotel nabízí ubytování **** úrovně v nadstandardně prostorných pokojích a apartmánech včetně Svatebního apartmánu; současná kapacita je 8 pokojů a 23 lůžek. Disponuje kavárnou s krbem i vnějším posezením, salónkem vhodným pro firemní akce.

Okolí nabízí nekonečné možnosti zejména sportovního a relaxačního využití. Pro tuto oblast Vysočiny je typická cykloturistika a pěší turistika od jara do podzimu, v zimě pak běžky a sjezdové lyžování. Kdo chce přírodu vystřídat kulturou, má k dispozici architektonicky půvabnou Poličku a ještě krásnější Litomyšl nebo památky u Žďáru nad Sázavou, vše ve vzdálenosti několika desítek minut jízdy autem.

 

Virtuální Prohlídky Pokojů a Restaurace

Virtuální Prohlídka Restaurace Virtuální Prohlídka Svatebního Apartmánu Virtuální Prohlídka Pokoje Standart  

Virtuální Prohlídka Restaurace

 

Virtuální Prohlídka Svatebního Apartmánu

 

Virtuální Prohlídka Pokoje Standart

 

 

 

 

Virtuální Prohlídky – Reference